Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt az iskola, szendvics...

Itt az iskola, szendvics helyet mit egyek?

Figyelt kérdés

másfél hónapja probálok normális kajákat enni de a megszokott zsömle, kifli + szalámi v. ilyesmi helyet mit vigyek, mert teljes csirke adagot rizsel nem szeretnék vinni de amit könyeben el lehet késziteni és nincs benne fehér lisz vagy, tul sok zsír, ja és szállkásitás a cél

175 cm= 76 kg


2013. szept. 3. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobb a csirke+rizs lenne, de vihetsz teljes kiőrlésű szendvicset csirkemellel, tonhallal!
2013. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sült csirkemelles szendvicset vigyél.
2013. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és amikor csirke nincs, mondjuk akkor valamilyen hal konzervel lehet valamenyire helyetesiten vagy azok tul olajosak , vagy zsírosak?
2013. szept. 3. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Mehet hal is, főleg ha vizes lében van, de tömegeléskor belefér egy kis olaj is.
2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szálkásitani kéne :) akkor teljes kiörlésü kenyér és csirkéből lehet pár csodálatos szendvicset késziteni , köszönöm a válaszotokat
2013. szept. 3. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, de szálkásításkor 1-2g x ttkg szénhidrát kell úgy számolj.
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tegyél bele főtt tojás szeleteket.

Én szoktam még tenni bele főtt húst is a levesből, pulykamell szeleteket, mozzarella light sajtot és sonkát, lecsós karaj szeletet, vagy volt, hogy már tettem bele sült májat is. Ez van, én is diák vagyok, alkalmazkodni kell ahhoz, ami itthon van és a lehető legjobbat kihozni belőle.

2013. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

majd probálom alacsonyan tartani , és lesz eredmény :)

tojás a szendvicsbe ez igy össze téve tök jó nem is jutott eszembe , ez a kreativitás új szintje nálam köszi :D

2013. szept. 3. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
A csirkés szendvics tényleg fasza, tegyél bele salátlevelet is :D meg vigyél rántottát csak tedd bele műanyag dobozba, reggel 5 perc alatt összeütsz eggyet.
2013. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a rántotta hidegen nem túl finom. A főtt tojás jó megoldás lenne! Héjazatlanul vigyél el vagy tízet! Minden szünetben megeszel kettőt, azt már jó is vagy!
2013. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!