Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy tudom, hogy egy héten...

Úgy tudom, hogy egy héten legalább 2 pihenő kell. Ezen a napon lehet küzdősport edzésre menni?

Figyelt kérdés
Úgy jönne ki így,hogy egy nap pihenőm lenne.

2013. szept. 4. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát edzés az is nem is gyenge szóval válassz a 2 közt. Esetleg 3 edzés + 3 küzdősport edzés.

Szerintem.

Mert a küzdősportban már 3 nap kihagyást is észre lehet venni.

2013. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A küzdősport nem pihenés!A két nap teljes edzésmentes legyen!
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De,ha ez csak ezen a héten lenne így,baj lenne belőle?Mert holnap azért szeretnék,mert otthagytam a kabátom a kondiba.
2013. szept. 4. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ezt körülbelül kéthetente megkérdezed, hogy a küzdősport pihenésnek számít a kondizás szempontjából, vagy hogy lehet e egy nap küzdősportolni és kondizni is!

Nem tudom mit nem lehet felfogni azon, hogy a kevesebb néha több. A normálisabb felfogású emberek semmit nem csinálnak csak heti háromszor (például; hétfő:váll-kar, szerda:láb, péntek:hát-mell) lemennek a terembe és egy, azaz EGY órát edzenek. A sok idióta meg, akik ott vannak minden áldott nap órák hosszat lesnek, hogy hát ezek meg miért fejlődnek jobban, amikor alig edzenek. Közben meg pont ezért! Mert tudnak normálisan regenerálódni, nem kerülnek túledzésbe.

Különben nagyon nehéz eltalálni azt a vékony határt, hogy a maximális mennyiségű edzés menjen, de még ne kerüljön valaki túledzésbe. Ezért mindig jobb alulkalkulálni, vagyis kevesebbet edzeni, mert aluledzéssel fejlődhetsz, még ha lassabban is, túledzéssel viszont nem fejlődsz, ad abszurdum vissza is fejlődsz.


Még egy találós kérdés! Hol laksz te? Az Antarktiszon? Ilyen időben kabátot hordasz? Jézusom!

2013. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor a melegítőfelsőmet.De,ha ez csak most lesz,akkor is baj lesz?
2013. szept. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!