Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek vastagabb?...

Hogyan legyek vastagabb? bővebben lent.

Figyelt kérdés

kb. fél éve boxolok és az erőnlétemmel semmi baj nincs, viszont elég vékonyak a karjaim és nem vagyok az az izmosnak mondható. egy héten háromszor van edzésem plusz itthon szoktam edzeni(fekve nyomás, egykezes súlyzóval gyakorlatok stb.)az iskola és az edzések miatt nincs időm terembe járni. Szeretnék egy kis izmot szedni magamra, de nincs pénzem millió féle étrend kiegészítőre vagy napi fél kiló csirkemellre. Milyen étrendet vagy akár táplálék kiegészítőt ajánlotok, ami nem túl drága és kivitelezhető iskola mellett is?

Csak értelmes válaszokat légyszi.



2013. szept. 4. 22:01
 1/6 anonim válasza:
Csak azért írtam, mert engem is érdekel és így visszatalálok.
2013. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tömegnövelő étrend kellene. A fehérjét még mindig a csirkemellből és olcsóbb proteinből lehet leggazdaságosabban kihozni.

A rizs, zabpehely pedig filléres dolog.

2013. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, akkor legközelebb jelöld be a kérdést.


[Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik]

2013. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó, ez már legalább az 5. regisztrációm, külön az oldal miatt csináltam e-mail címet, nem használom.
2013. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz használni :)

Csak néha ráklikkelsz a "Figyelt kérdések"-re hogy jött-e új válasz.

2013. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó 2

Lmao nem ez volt a kérdés. Egyébként meg egyél sokat

2017. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!