Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék gyorsan kockás...

Cavalierkee kérdése:

Hogy tudnék gyorsan kockás hasat faragni a hasambol? Sovány vagyok, de a hasamon van egy kis plusz ami le kellene adjak, csak nem tudom hogy tudnek gyorsan leadni. Mindenhol elegge izmos vagyok csak a hasamon nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírt szálkásító diétával és aerob edzésekkel tudsz leadni, de mindenhonnan megy le, nem csak hasról. Nem lehet célzottan fogyni.
2013. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért kell gyorsan?
2013. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fegyencedzés
2013. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert hogy kicsit erjem utol a tobbi testreszem fejledeset a hasammal, mert az lemaradt... A sok ugralas es a napi 2500 m szaladassal sikerulhet?
2013. szept. 5. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugrálás meg szaladás?

Te jó Isten!

2013. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szaladas, az biztos hogyha hosszu tavon csinalod, az ugralas nem tudom... Ezert kellene tanacs! Nem vagyok városi hogy menjek konditerembe, csak egy kis izomzatot szeretnek magamra, nem akarok testepito lenni csak kicsit akarok tetszeni a lanyoknak, ennyi. Ezert kellene a tanacs...
2013. szept. 5. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!