Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miként kivitelezhető, hasznos...

Miként kivitelezhető, hasznos tanácsok? Bővebben.

Figyelt kérdés
Szeretnék szép tónusokat, formákat, feszességet. Naggyából rendben van az alkatom, és az alakom is,166cm 51-53 kg között mozgok. Szeretnem ha a fenekem nagyobb formasabb kerekebb lenne, a hasam pedig kicsit laposabb, izmosabb. Elkezdtem edzöterembe járni rendszeresen (min. Heti 3-4x) melette szivesen mozgok a szabadban is, hosszabb bicikli turák stb. csak a munkám miatt ez néha meghiúsul. De igyekszem eljutni! Iyenkor a Scitec Nutrition Warrior Juicet hasznaltam edzések után, esetlegesen elotte Noxplode. +izuletvedő tab. Más táplálékkiegészitőket nem használok.Táplálkoyásomat illetően minden evő vagyok és ,,szerencsés,, kategóriába tartozom,szeretem a hasam. Most szeretnék újra belekezdeni rendesen, ezért kérek tanácsot a hibák kiküszöbölésében, és további hasznos tippekben. 20/L

2013. szept. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el az alapismereteket a builderen és a Sárga Kapszulát. (Google mindkettőre, és meglesznek.)

Ingyen és legálisan letölthető.


Mi az, hogy "mindenevő" és "szerencsés kategória"? A konkrét étrended rendben van? És az edzésterved?

2013. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szeretnem ha a fenekem nagyobb formasabb kerekebb lenne, a hasam pedig kicsit laposabb, izmosabb"


Na ez az a két dolog, ami egyszerre nem fog menni.

Ahhoz, hogy a feneked nagyobb és formásabb legyen, ahhoz izmot kéne felszedned, hiszen azok adják a formát.

Az izomtömeg növeléséhez viszont kalóriapluszban kell lenned, vagyis több kalóriát kell bevinned a szervezetedbe mint amennyit az felhasznál.

A lapos hashoz ennek az ellenkezőjére van szükség, vagyis kalóriamínuszba kell lenned!

El kell tehát döntened, hogy melyikre mész rá előbb, fogyni hasból, vagy növelni a fenekeden az izmokat, hogy formásabb legyen!

2013. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ddrake :Letöltöttem a Sárga Kapszulát, neki is álltam...

Az étkezésemre igyekszem odafigyelni de mivel sosem volt komolyabb meglátszodo problémám azok miatt az esetlegesen egészségtelen ételek miatt amit megettem, azért becsuszik itt-ott minden.

Edzés tervemet ami illeti pedig nagy átlagosságban igy nezett ki: hetfo: hát-tricepsz, szerda: váll-bicepsz, péntek : láb/fenek/, de ott a fenek nem volt olyan eroteljes, valamint minden edzes vegen 20 perc orbitrek.

20:18 - ezért is fordultam ide tanácsért, mit ajánlanál, mivel az előnyösebb kezdeni ?

2013. szept. 5. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegelés, szálkásítás, ez szokott lenni a sorrend, ha nincs nagyon nagy fölösleg. Ha majd végigérsz a könyvvel, az ilyen kérdések mind letisztulnak.
2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!