Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » WPP vagy Casein? + (Motiváció)

WPP vagy Casein? + (Motiváció)

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok és arra gondoltam,hogy veszek fehérjét. Este,késődélután tudok csak edzeni és az lenne a kérdésem,hogy mi lenne jobb? Venni két 100% whey prof-ot és abból este edzés után betolni 2 adaggal vagy venni egy 100% whey prof-ot és egy casein-t és akkor egy adag casein meg egy adag whey prof-ot edzés után? Este már nem szoktam enni semmit,mármint edzés után és akkor így meglenne a gyors és a lassú felszívódású fehérje is vagy inkább a két adag tejsavó?


A másik kérdésem pedig,hogy ti,hogy motiváljátok magatokat? Én mindig bele kezdek a diétába és pár nap után ráhagyom,mert mindig rám jön,hogy úgy sincs értelme ,meg hogy sosem fogok jól kinézni. Erre valami ötlet?



2013. szept. 11. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagy kiszerelésű tejsavót és maltodextrint. Edzés után ez menjen, utána rá kb 30-40 perccel sovány túró kis proteinnel ízesítve.

Ez lesz a lassú fehérje éjszakára. Mármint a túróban lévő kazein.

2013. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Este pedig mindenképp kéne enni edzés után! Az edzés lemeríti a glikogén raktárakat, azt fel kéne tölteni!
2013. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!