Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetek egy kicsit...

Hogyan lehetek egy kicsit izmosabb?

Figyelt kérdés
Eléggé unom már ,hogy nincs rajtam izom ezen változtatnom kell!! Hogyan kezdjek hozzá?? Leginkább a karomat és a mellemet szeretném egy kicsit izmosabbá tenni! Privát üzenetet jobban szeretnék!! Köszönöm!!
2013. szept. 14. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Írok általánosságokat ide és ha kérdésed van még, akkor írj nekem.

Szóval a legjobb súlyzós edzés lenne és ehhez tömegnövelő étrend. 3 napos teljes testes átmozgató edzéstervvel kell kezdeni. Igen, mindenre eddz, ne csak karra és mellre.


Ha pedig nincsenek súlyzóid vagy nem tudsz terembe lejutni, akkor végezd a fegyencedzést, keress rá, töltsd le és alkalmazd.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetnék egy kicsi izmosabb na aki igy teszi fel a kérdést az sosem lessz izmos.
2013. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ásd el magad! Egyébként is értsd jól !!!
2013. szept. 15. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keress edzéstervet és étrendet!

2013. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek nem testépítö akarok lenni hanem csak ,hogy látszódjon rajtam valami!
2013. szept. 15. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Te tényleg kö..csög vagy ha egy kicsit akarsz izmos lenni akkor is kell edzésterv és etrend.Amugy te most arra gondolsz hogy gyur feszedsz egy kis izmot abbahagyod és az izom megmarad?Ha ezt akarod el kell keseritselek mert ha azt akarod megmaradjon akkor amíg élsz gyurnod kel és jol kajálnod akkkor már miért ne legyek nagyon kigyur nem csak egy kicsit.Érted? Ezért irtam azt hogy aki így teszi fel a kérdést sosem lessz izmos.Remélem érted mit akarok mondani.
2013. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddigis értettem csak felháborított a megfogalmazásod! Egy ilyen kérdésnél mindenki Scwarzeneggerre gondol! Nem!
2013. szept. 15. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkáb hadjuk:)
2013. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Swarci sosem lennél még koxal sem, naturálban meg soha nem lesz nagyon izmos senki. Ezt jegyezd meg. Sosem lesz túl nagy darab, tehát ne félj ettől, hogy edzeni kell rendesen. Igen, egy kis izomhoz is kell keményen edzeni, nem elég a pinalegyezés.

Olvasnivaló: goggle-ba: nem akarok túl izmos lenni.

Az első találatot olvasd el kérdező és utána másképpen látod majd.

2013. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!