Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félpiramis rendszer milyen...

Félpiramis rendszer milyen gyakorlatokhoz?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokhoz alkalmazzam a félpiramis módszert ? Minden alapgyakorlathoz (evezés, fekvenyomás, ferde pad, guggolás, kitörés, szűknyomás, bicepsz állva rúddal) alkalmazzam ? És ugyan azt az ismétlést mindegyikhez ? 15-10-8-6-6
2013. szept. 15. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagy súlyos alapgyakorlathoz mennek nálam, pl fekvenyomás, guggolás, mellről nyomás, felhúzás, evezés. Leginkább ezeknél. De pl legutóbb fekve homlokra engedésnél mentem fel piramisban 60 kilóig, de az már nem esett jól a könyökömnek.:)
2013. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És minden nehéz súlyos alapgyakorlatot ugyan azzal az ismétlés számmal csináljak ? 15-10-8-6-6
2013. szept. 15. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
nincsenek kőbe vésett számok, ha úgy sikerül, hogy lesz 15-13-9-7 az sem rossz, lényeg a lépcsőzetesség.
2013. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha csak a fekvenyomáshoz használnák piramist meg esetleg a gugoláshoz, a többihez pedig sima szériát (köztük a ferdepadon nyomáshoz is) akkor nem lesz egyenetlen a fejlődésem ?
2013. szept. 24. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz, ha tudod növelni időnként a súlyokat.
2013. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, minden edzésen tudom növelni 2-5 kilóval (attól függ milyen erőben vagyok)
2013. szept. 24. 15:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Van 1 Scharzenegger könyvem, amibe a fekvenyomást piramisba írja, de a ferdepados nyomáshoz aszt írja hogy 4 széria 8-8 ismétléssel és midnen szériába növelni kell a súlyt. Ez hogy lehetséges ?
2013. szept. 24. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Az csak úgy lehetséges, ha nem adsz ki minden erőt az első sorozatoknál, de én jobban szeretek bukásig menni.
2013. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!