Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beteg vagyok és a héten nem...

Beteg vagyok és a héten nem tudok edzeni. Nem fogok visszaesni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mi a bajod. Ha a kaját tudod tartani, akkor 1 hét nem sokat számít. Ha nem tudsz enni, esetleg hasmenésed van, hánysz, akkor sokat tudsz bukni.
2013. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem esel vissza, egy hét alatt nem vesztesz izmot, max egy kis glikogén és a glikogén által kötött víz távozhat. De ez hamar visszaáll majd.
2013. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fáj a torkom és tegnap lázas voltam.A láz miatt nem esek vissza?
2013. szept. 17. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Erőben kicsit visszaesel és méretben is, mivel ahogy írtam is kis ch és a ch által kötött víz ürülhet az izmokból. De ez nem vészes, pár nap alatt helyreáll majd. A lényeg, hogy meggyógyulj.
2013. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy cipőben evezünk,én is pont most dőltem ki a hétre :)
2013. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

montez megelőzött!


ugyanezt akartam írni.

a szervezet stressz helyzetben nemcsak a fehérjéket bontja le, hanem az elsődleges energiaforrásból, a cukorból meríti a forrását.

2 nagy raktár van a testben, az egyik a máj, a másik az izmok.

egy sportolónak(főleg egy testépítőnek) az izmaiban a rendszeres súlyzós megerőltetések miatt, sokkal több glikogén raktározódik, mint egy normál embernek.

ez vizet is tart vissza az izmokban.

a betegség elég komoly stressz forrás a testnek, főleg ha komoly betegséged van.

ilyenkor szépen az immunrendszer és az egész tested elkezdi a a kortizol hormon miatt a cukrokat felhasználni, kivonja az izmokból és ezzel együtt a víz is megy.

ezért látszódik egy ilyen sportolónál, h olyan mintha kieresztették volna belőle a levegőt.

2013. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!