Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ki lesz Mr....

Szerintetek ki lesz Mr. Olympia 2013-ban?

Figyelt kérdés

Phil Heath ismét megvédi címét?

Kai Greene végre felér a csúcsra?

Jay Cutler győz, ezzel történelmet írva?

Az újonc Elssbiay rögtön legenda lesz?


Vagy valaki más?



2013. szept. 17. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Cutlernek szurkolok, örülnék ha nyerne, viszont a legjobbnak Kai tűnik. A testépítés pedig pont az a sport, ahol elég egy rossz formaidőzítés, és lehet a top3ben sincs valaki!
2013. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy kis esélylatolgatás a versenyre.

nekem kai formája tetszik, neki kellene nyernie.

de phil heath rendkívül száraz szokott lenni, ebben utolérhetetlen.

2013. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom Best Body-n van 1-2 madár, Cedric el sem fog indulni, fejbe kéne lőni aki szavazott rá.

Egyébként én is pont így látom a kérdést, leszámítva Ramyt, mert ő hiába rohadt nagy, ha jól be fog száradni akkor kicsinek fog látszani a top 3 mellett, ráadásul közel sem annyira érett az izomzata, mint a többieknek, hiányzik az igazi tónus még nála.

Szóval ja, idén érdekes lesz a verseny szerintem is. Jaynek nagy blama lenne, ha kvázi feleslegesen tért vissza, viszont Kai iszonyat formában volt tavasz óta és már nagyon járna neki amúgy is a cím.

2013. szept. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!