Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyókúra mellé milyen l-karni...

Fogyókúra mellé milyen l-karnitint vegyek?

Figyelt kérdés

mellőzöm a zsíros, cukros, lisztes ételeket, gyümölcsöket, süteményeket, rágcsákát, üdítőket

mellette mozgok is


2013. szept. 18. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én folyékony L-carnitine liquid 100 000-est használok.
2013. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miután nem bizonyították sehogy, hogy lenne bármi értelme külön ilyet szedned (enned), miért is adsz ki rá pénzt?
2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem kicsit energizál is, ezért:)
2013. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mert sokat olvastam róla, és szeretném sokkal hatékonyabbá tenni a fogyásom, hogy legyek szép izmos és ne zsíros.

2013. szept. 18. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát sokat azért ne várj tőle, szerinte mezek csak pár százalékot tesznek a sikerhez. De értem én, hogy valamiben hinni is kell.:)
2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... Kérdező.. akkor egyél jól, ha hatékonyságot akarsz..
2013. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már sikerült 20kg-tól megszabadulnom.

Most 58 kg vagyok és 162cm cm.

Még egy öt kg vagy picit több hátra van, de valahogy még mindig nem érzem magam jól, még egy kis zsír mehetne.

Növeltem is az edzést, napi 2 órára, eddig ettem gyümölcsöket(mindenfélét, szőlőt, banánt és fügét is, ami tudjuk hogy már húzosabb) de ment a fogyás, és volt erőm(sokat köszönhetek a gyümölcsöknek) régen nagyon sok édességet ettem, 1 év semmit sem ettem(komolyan semmit, még szülinap meg Karácsonykor sem, hússal és zöldségekkel laktam jól) mert az édes ízt a gyümölcsökkel pótoltam, vagy sütőtök, répa és céklával.

Most a reggeli és ebéd között lesz egy zöld alma és kész.

Ha székrekedésem van akkor szoktam enni pár szem szilvát reggelihez az mindig segít.

Monteztől nagyon sok tanácsot kaptam, nála is olvastam, hogy hagyjuk a gyümölcsöket, igaz még ma is ettem sokat, de holnaptól már nem fogok, írom is az étrendem pont most, a gyümölcs már hiányzik belőle, igaz reggeli és ebéd közé egy zöld almát beírtam, de lehet h azt majd fehérje turmixxal kiváltom, hisz kb azonos kcal de a tápanyag más, csak ezt még ki kell számolnom:)

2013. szept. 18. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kicsit máshogy látom a dolgokat, mint Harcműves, ezzel nincs baj, több nézőpont is lehet. Szerinte nem kell tejsavó, szerintem hasznos. Ami közös pont, hogy a hús és a zöldség az mehet.:)Ebben megegyezhetünk.
2013. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!