Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alakot mennyi idő alatt...

Ilyen alakot mennyi idő alatt tudnék elérni? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Most 18 éves vagyok, 168 cm és 51-2 kg.

Kb 18-19% közt van a testzsír százalékom.

Mennyi izmot kéne egy hasonló végeredményhez felszednem és leszálkásítani?


Ha esetleg valami jó tippeket is mondtok, azt külön megköszönöm.:)



2013. szept. 19. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudni pontosan, nagyon sok mindentől függ, genetika, csontozat, anyagcsere, sejtanyagcsere, edzés, étkezés...


Ezzel a súllyal inkább tömegelj egy ideig, utána szálkásíts, mert ha most fogysz, nem marad rajtad semmi, aztán nagyon csúnya látvány leszel, hidd el.

2013. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért mondtam, hogy felszedni ÉÉÉÉS leszálkásítani.:)


Fogyni ebből meg tuti nem akarok, még viccnek is rossz lenne.:D

Tudom ez így kevés ahhoz hogy pontosan meg lehessen mondani, de ha átlagos adottságokkal rendelkezem, akkor kb mennyi idő lehetne? (vagy csak hány kg izom, az is segítene)

2013. szept. 19. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, de szerintem most biztos, hogy jobb az alakod mint a képen látható nőnek!

Szerintem gusztustalan egy nő kockahassal, meg ilyen véznán, majdnem eres az alkarja!

2013. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem gusztustalan. Nem csontvékony, nem izomkolosszus..


Ne mond már, hogy ez nem jön be? :D

És miért undorító az izom a nőn?


Kérdező: súlyzós edzés+tömegnövelő étrend, és türelem. Amúgy szerintem 1-2 év. Nem olyan izmos ez a nő. Tömegelsz 6-8 hónapot(vagy többet) aztán leszálkásítasz, kb. ez a reális.

2013. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
3-as, el vagy nagyon tévedve, mi itt a sport/mozgás részlegben nem a súlyfeleslegre bukunk, hanem a magukra ilyen téren is sokat adó nőkre, sajnáljuk.
2013. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet húzogatni a szádat, de valószínűleg azt sem tudnád, hogy szólíts le egy ilyen kaliberű nőt.


Kérdező, a mennyi idő-jellegű kérdésekre nincs egyértelmű válasz, viszont nagyon örülünk, hogy végre van egy (női!) kérdező, aki tisztában van a dolgokkal, így hát csak annyit javaslok, hogy csináld csak szépen türelmesen, amit kell és a végén úgyis eléred a célod :)

2013. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azon leszek.:)

Amúgy énis körülbelül 8 hónapra számítok (max 1 évre), jövő nyárra jó lenne azért egy ilyen.:)

2013. szept. 19. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért gusztustalan mert nincs szegénykémen egy deka zsír sem! Nincs semmi pocija, az ilyet még gyürkészelni sem lehet, mert mit fogdosol? A kockáit? Szerintem undorító!
2013. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is undorító ha egy nő csupa izom! Semmi nőiesség nincs benne!
2013. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ééééédes f**om, mi lesz itt még?!


Leszögezném, hogy minden saját vélemény, ízlések és pofonok.


Azt tökre megértem, ha egy igazi koxal teletömött izomkolosszusra finnyáskodnak a férfiak. (de egyébként sportemberként őket is elismerem, csak hát na..)


[link]


Ez valóban nem valami vonzó külső, de hatalmas teljesítmény ebben a sportban.


De az ilyen lightos fitnessformák igazán nem gusztustalanok, vagy csúnyák.


Persze ha nem tetszik, nem tetszik, de attól még nem kell megmondani, hogy "ez nem is igazi nő", meg stb.

2013. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!