Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 183 cm és 73 kg vagyok (F)...

Mr.Bone kérdése:

183 cm és 73 kg vagyok (F) szeretnem a testzsíromat lecsokkenteni kb 14-16%-ra. Hogyan allitsam ossze a dietam? Mellette dolgozok napi 8 orat. Ha lehet akkor valamilyrn szinten energiadus legyen.

Figyelt kérdés
Komolyan elkezdtem work-outozni es bodyzni. Viszont nem cagyok hajlando szteroidhoz es hasonlo szutyok szerekhez nyulni.

2013. szept. 22. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt senki nem is ajánlana neked szteroidot, hogy a rákba jutott eszedbe?! Sosem szoktunk koxot ajánlani, szóval kár volt ezt beírnod!


Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés pl kocogás, bicaj. De menjen a súlyzós edzés is.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Egyébként ilyen adatokkal annyira nem lehet sok zsír rajtad, bár vannak tipikus skinny fat emberek.

2013. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!