Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel érhetném el, hogy olyan...

Mivel érhetném el, hogy olyan alkatom legyen mint apámnak?

Figyelt kérdés

Apám mindig mondogatta, hogy ő egyik nyárról a másikra lett "testes" és majd velem is ez lesz. Már egy magasak vagyunk, de én még mindig nagyon vékony vagyok. 170cm és 58 kiló vagyok, és ő is 170 de van kb. 90 kiló és nem látszik kövérnek.

Ha én most így elkezdenék gyúrni, akkor sem lennék olyan mint ő, hanem csak izmos. Szóval ha testtömegnövelőt szednék, akkor mit érhetnék el? Egyáltalán az mire jó?

18/F


2013. szept. 22. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha teljesen kiférfiasodsz,és pár év még el is telik közben .Akkor már tiszta apud lehetsz. :-)Ez nem a gyúráson múlik,és jobb ha semmit sem szedsz .
2013. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ne frusztráld magad ilyesmin, 18 évesen a férfiak nagy része még fejlődik. Másrészt nőként mondom, hogy sokkal jobban bejönnek az izmos, mint a "testes" srácok :-)
2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy az ember olyan lesz, mint az apja.
2013. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

edd ugyanazt mint a fater,csak te 2x annyit egyél,mert te még edzel is mellette.

amit meg mondott neked,az persze egy m....ság bocs.

de jobb ha elfogadod a tényt,ha nem eszel egész nap,csak 1-2 szendvicset,akkor maradsz ropi.

ez a sport a kajáról szól elsősorban.

szóval a konkrét válasz-edzéssel és evéssel hányásig érheted el.

2013. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!