Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel lehet feldobni a csirke-...

Mivel lehet feldobni a csirke-rizs kombot?

Figyelt kérdés
Nincs valami jo kis receptetek valami szoszszeruseg amivel jobban csuszna a dolog vagy ti is csak szarazon eszitek egesz nap?
2013. szept. 23. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

én csokitortával szoktam.

egy kezemen megtudnám számolni hányszor ettem eddig a rizs mell kombinációt,de vmi nagyon rossz kaja párosítás,.

nem is értem h sokan ezt eszik évekig.

rizst szeretem a mell húsokat kerülöm.

2013. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem szárazon, kellene hozzá rengeteg zöldség is. Nálam egyébként egy kis mustár is megy, így csúszik simán.
2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl. mexikói zöldségkeverékkel keverd össze a rizst (vagy a rizst hagyd is el, elég a zöldség).

Esetleg eheted barbecue szósszal, ketchuppal, vagy salsa szósszal is, úgy is finom.

A hús lehet főtt, sült, rántott, lehet sajttal, sonkával, májjal, gombával... töltött, göngyölt.

Vagy vágd apró kockákra a húst, és csinálj rizses húst.

Esetleg próbáld ki a "Kínai mártás csirkéhez" szószt, vagy valami más szószt.

Szerintem ezer variáció van. :)

2013. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis olajat használok (lenmgag, oliva, tökmag), esetleg jó kis csípős francia mustár (tömegelésnél).
2013. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JayC ***** válasza:
én mostanában rászoktam a fahéjas-almás csirkére, kicsit bizarr, de f asza. meg valahol vettem vicc áron ilyen teljes kiőrlésű gyros pitát, abba szoktam pakolni a húst, meg mindent amit itthon találok.
2013. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Barbecue szoszon enis gondolkoztam csak szeretnek minimalisan zsirosodni de ha azt mondjatok belefer akkor azt kuldok ra!! ;)
2013. szept. 23. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
én paradicsom szószt szoktam csinálni leggyakrabban, de most már 3. napja csirkemell pörköltet eszem zabliszt nokedlivel.
2013. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
zöldségek,zöldségkeverékek és minden falat csirkére 1 kis csepp ezersziget öntet.
2013. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!