Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fekvotamasztol meg lehet...

A fekvotamasztol meg lehet izmosodni?

Figyelt kérdés

egy 17 eves fiu vagyok 175 cm, es 55kg-al,es nagyon meg szeretek szalkasodni,de konditeremben nem nagyon akarok jarni,mert tudom magamrol hogy meg unnam,es inkabb otthon fekvotamoszokat csinalok estenkent kb 10x20 at es nagyon erdekel.Szerintetek lessz eredmenye 1 honap utan? :)

(Normalis valaszokat) :)



2013. szept. 23. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam 10x10 et tehat 100at szoktam estenkent...
2013. szept. 23. 23:07
 2/4 anonim ***** válasza:

-Szálkásodás: zsírból történő fogyás. (Erre neked jelenleg egyáltalán nincs szükséged).

-Étrend nélkül nem lehet izmosodni.

-1 hónap után ne sokat várj, főleg fekvőktől ne.

-Minden nap ugyanazt edzeni hülyeség.

-Csak fekvőtámaszokat csinálni nem túl célszerű.


Legyen étrended, olvasd el a fegyencedzést, ha nem akarsz terembe eljárni.

2013. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, neked kérdező nem szálkásítani kell 55kilós testsúllyal, hanem tömeget növelni. És ehhez bizony tömegnövelő étrend kell és nem csak egy gyakorlat. Ha nincsenek súlyzóid, akkor végezd a fegyencedzést, keress rá, töltsd le és alkalmazd.
2013. szept. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom mind a kettotoknek :)
2013. szept. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!