Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 60kg vagyok 170 cm magas és a...

60kg vagyok 170 cm magas és a bicepszem 31.5 cm és az baj lenne ha mindennap edzenék a bicepszemre? Mert szinte minden nap csinálok 3 fajtájú gyakorlatot

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Baj, mert nem tud regenerálódni.
2013. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az alapokkal sem vagy tisztába olvassgas az étrendröl és az edzésrö.
2013. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs nem küldtem linket.

[link]

2013. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden egyes nap három gyakorlat?

Akkor ne csodálkozz, hogy semmit sem fejlődik a bicepszed!

Hétfőn csinálj három gyakorlatot, mondjuk 4 szett bicepszhajlítást állva egyenes rúddal, 3 szett bicepszezés scott-padon francia rúddal, és 3 szett kalapács-bicepszet.

A hátedzést meg tedd be mondjuk péntekre, és a hát edzés végén, a szűkfogású lehúzás után még csinálhatsz egy bicepszgyakorlatot, abból is csak három vagy négy sorozatot.


Szerintem ez a maximum, amit a bicepsz kibír anélkül, hogy túledzenéd!

2013. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ember , én heti egyszer edzek bicepszre, egy gyakorlatot csinálok, 4 sorozattal, ha jól érzem magam akkor öt sorozat, és nagyon bedurran és fejlődik.

hova akarsz te ennyit edzeni.

kezdjük ott akkor is jobban fejlődnél ha egyáltalán nem edzenél bicepszre hanem alapgyakorlatokat csinálnál, és tömegnövelő étrended lenne.

2013. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!