Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A ragyákat a magas hormonszint...

A ragyákat a magas hormonszint okozhatja?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy ugyebár a ragyák kamaszkorban jönnek elő, amikor a hormonszintek az égbe szöknek, de egyrészt nem mindenkinél, másrészt meg ha megnézzük a profi testépítőket, akik napi szinten szúrják magukat, az Ő bőrük tökéletes. Bár láttam olyat is, hogy az amatőr hülyegyerek teleszúrta magát és kiragyogott a fél teste, szóval nem tudom mit higgyek. Talán a testépítők szednek anti-ragyásító cuccokat ? Vagy van egy eddig ismeretlen tényező az emberi szervezetben, ami megakadályozza, hogy a hormonok tönkrevágják a bőrt, és ez hiányzik a ragyásodásra hajlamos emberekből ? Most akkor hogy is van ez ?

2013. aug. 24. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismeretlen, valakinek van rá hajlama és kész. Akármit csinál, könnyedén kipattog, olyasmi ez, mint a fogszuvasodásra való hajlam.


Persze, hogy a profiknak megoldják, hogy a lehető legjobban nézzenek ki minden szempontból. Tudod, ahol pénz van...

2013. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!