Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 2x edzek bizonyos...

Ha heti 2x edzek bizonyos izomcsoportokra (mell, bicepsz, tricepsz, hát) akkor gyorsabb lesz a fejlődés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz, naturálban elég heti egy kemény edzés az egyes izomcsoportokra (kivéve vádli, has), mert könnyen túledzés lehet belőle. Persze ez azon is múlik, hogy mennyi sorozat megy egy edzésen az adott izomcsoportra. Mert ha csak max két gyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozattal, akkor lehet heti kétszer edzeni, de nem érsz el jobb eredmény, mintha heti egyszer szétküldenéd 3-4 gyakorlattal.

De ugye minden genetikafüggő, van akinek bejön a heti többszöri edzés azonos izomcsoportra, de a nagy átlagnak ez túledzés lesz.

2013. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
honnan tudom, hogy túledzettem-e?
2013. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen.. volt hogy széttedzettem rendesen 3 gyakorlatban több ismétléssel és még 1 hét mulva is izomlázam volt. Akkor ez már túledzés?
2013. szept. 27. 09:08
 4/6 Prto3inVitez ***** válasza:
levágták a lábaid? tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés.
2013. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
onnan tudod, hogy túledzetted, hogy nem fejlődsz, örökös fáradtság van, és lehetnek fájdalmak az inaknál is, pl alkarban.
2013. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dont skip leg day bro
2013. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!