Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tudok kevesebb fekvőtáma...

Miért tudok kevesebb fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés
Mióta csinálom ezt a street wotkoutot sokmindenben fejlődtem. Több húzódzkodást, tolódzkodást, kézenállásos fekvőt tudok és a muscle upot is már 3x egymás után megcsinálom. Rám jött 7 kg izom és mégis kevesebb fekvőt tudok.
2013. szept. 28. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb technikával, szabályosabban csinálod és így alacsonyabb a kivitelezhető ismétlésszám?
2013. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 kg izom az elég szép. mennyi idő alatt?
2013. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

9 hónap 59kg-ról 66-ra.

De a fekvők száma 58-ról 41-re.

Most csinálok edzések mellett ilyen fekvőtámaszprogramot remélem jó lesz.

Lehet abban valami hogy szabályosabban csinálom.

2013. szept. 28. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
A fekvőtámasz programokat felejtsd el! Csak túledzed magad velük. Szerintem is az lehet hogy szabályosabban végzed és így nem tudsz annyit
2013. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább abbahagyom a plusz fekvőket de pár plusz fekvőtől heti 3x tényleg túledzettség lesz?
2013. szept. 28. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy heti kétszer (pl. hétfő, csütörtök) csinálnék külön fekvőt. Az egyiken 3-4X maxot nyomnék, a másikon súlyokkal a hátamon 3-4X10-et. De azért várd meg hogy az okosak mit mondanak
2013. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 fölött már csak allóképességre megy :D.Szerintem +súllyal csináld.
2013. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, épp ez a cél te barom :D Allóképesség kell ha valaki sok fekvőt akar csinálni
2013. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az izomépítést az izomcsoportok edzésével oldom meg eddig remek eredmênnyel. Súlyt a hátamra nem raknék mert ticepsz mell edzésekor elég nagy terhelést kap a csuklóm örülök hogy nem fáj még.

Egyébként nem rossz ötlet csak egyszer egy ideig csináltam és hát 1-2 hétig tropa volt a csuklóm.

Tényleg egyébként az lesz hogy szabályosabban nyomom.

2013. szept. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!