Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a fehérjéről?

Mit gondoltok erről a fehérjéről?

Figyelt kérdés

[link]

20 gramm fehérje van benne és 43 adag.Árban nem rossz.Oda van írva,hogy a gyerekek figyelmére és tevékenységére káros hatást gyakorolhat.Ez mit jelent?



2013. szept. 28. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szójás sz ar, ezt gondolom. Én nagy ívben kerülném.
2013. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Így van, nem való semmire. Egy forintot nem adnék érte.
2013. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A karos hatas a szinezek miatt van rairva. Gagyi noname szensavas uditoknel latni hasonlo figyelneztetest peldaul.

Nezz Myproteint, van sok teljesen natur, izesito-, edesito- meg szinezekmentes termekuk sokkal jobb aron.

2013. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mi a baj a szójával?

Nem tudom,ez 43 adag kb,elég lenne 3 hónapig.

2013. szept. 28. 22:01
 5/23 A kérdező kommentje:
A márkás fehérjék meg túl drágák,nem akarok értük 8 ezreket fizetni.
2013. szept. 28. 22:02
 6/23 anonim ***** válasza:
A fele a biológiai értéke a tejsavóproteinhez képest, tele van ösztrogén hormonokkal és allergén anyagokkal és még az íze is rettenet. De minek kérdezed, ha nem hiszel nekünk? Nekem amúgy qrvára mindegy, hogy mit veszel.;)
2013. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Megkérdezed hogy ez jó-e, mi leszarozzuk, de szerinted jó. Akkor minek kérdezel?


Van olyan tejsavó Myproteinnél, amelynek kilója 3800 körül van. 400-al drágább ennél.. Annyit megér.

2013. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Utolsó,melyik az a fehérje?Milyenek azok az ösztrogén hormonok és az allergén anyagok?De ebben is van tejsavófehérje nem?

Nem értek a témához.Én csak az ára miatt tartom jónak.Jóval olcsóbb mint a társai.

2013. szept. 28. 22:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Az ösztrogén női nemi hormon, kell neked?
2013. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezek a Myproteinek általában ízesítetlenek,olyat meg nem akarok.DM-ben vettem izesítetlen fehérjét,de nagyob rossz az ize.Kb.mint ha lisztet raknék a vízbe/tejbe.
2013. szept. 28. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!