Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Komolyabb izomtömeggel rendelk...

Komolyabb izomtömeggel rendelkezők:akadályoz-e a normális életviteletekben az edzés kívánta diszciplina?

Figyelt kérdés
Hamarosan elérem azt a testalkatot amire vágytam.Dagadt voltam, de lefogytam és némi izomzatot is kiépítettem de őszintén szólva a tököm tele van a 3 óránkénti evéssel, a precíz diétával.Akadályoz a munkámban is és kényelmetlen annak ellenére, hogy magát az edzést élvezem.Lehetséges egyensúlyba hozni a dolgokat?Hogy például ha elmegyek valamerre a barátaimmal ne mindig azon járjon az eszem, hogy mikor egyek megint, ne tudjak rendesen lazítani mert nekem ennem kell.Ha mondjuk megvannak a tápanyagok, de napi 5 étkezésre redukálom a tápanyag bevitelt, 2 hetente eljárok hétvégén szórakozni, vagy néha hétközben becsúszik valami más aktivitás de a tápanyag bevitel rendben van fenntartható lehet az izomzatom?Nem akarok egy beszűkült idióta lenni akinek csak a gyúrás a fontos de elhanyagolni sem szeretném.
2013. okt. 1. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell beszűkültnek lenni, pláne ha nem akarsz versenyezni. Simán egyensúlyt lehet tartani a testépítő életmód és a szórakozás között. Nem kell ennyire ráparázni. Elosztod akkor 5 felé a kaját és próbálod bevinni a napi mennyiséget. Ha nem minden nap sikerül, akkor sem szakad le az ég, nem vesztesz semmit.
2013. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,nem kell beszűkülni,meg lehet oldani a dolgot lazábban is.Ha nem pont 3 óránként eszel akkor sincs baj.Eszel,amikor éhes vagy,a legfontosabb,hogy vigyél be megfelelő tápanyagokat.
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JayC ***** válasza:

nem muszáj beszűkültnek lenni, de ha eredményeket akarsz, akkor bizony kell a fanatizmus. sok mindenben korlátoz, hogy időben kell enni, mindenhova táskával és kajával járkálsz. szerintem nagyon nehéz egyensúlyba hozni, meg én kompromisszumokat se kötök, hogy "csak egy feles buliba" meg ilyesmi, mert ha ennyi időm,energiám,és pénzem van a sportba, akkor nagyon nem kéne magam alatt vágni a fát.


ha nincsenek nagy céljaid, vagy nincs magasan a mérce, akkor lejárhatsz edzegetni, és mellette sok minden más is belefér.

2013. okt. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!