Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A megfelelő proteinpor kiválas...

A megfelelő proteinpor kiválasztása, lenne problémam, melyiket válaszam?

Figyelt kérdés
Csak edzés utan innék egy gyors felszivodású megbizhatő fehérjét, de sajnos laktóz érzékeny vagyok ez neheziti a problémam. probáltam már a Brutal muscla on-t, optimum nutrition gold standardját, és a nagyan drága scitec Isogreatet ami elméletileg sallang mentes csúcsterméke scitecnek. mind felpuffadast és híg székletet okoz. most ki probálnám a scitec egg proját. kérdesem van e értelme vagy ezis okozhat gondot hiaba tojas alapu? soy prot szedtem már az jo volt de hát azt nem akarok ugye szója miatt.. scitec amugy tényleg olyan jó lenne vagy csak nagy a reklámja. debrecen cutler gymbe jartam egy ideig ott sose lattam a nagyokat feherje turmixal mint a bb-tv-ben. lehet csak egy jo reklamu felesleges cucc??? köszi a válaszokat!

2013. okt. 6. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a márkát kell nézni hanem azt hogy mi van benne. Az meg hogy nem láttad a nagyokat turmixal a bbtv-ben az azért van mert a a bbtv-ben érdekük hogy reklámozzák a márkát, amikor meg elmegy magának edzeni akkor nem nagyon érdekli hogy te látod e a turmixát. Attól valószínűleg iszik ő is csak lehet hogy az öltözőben vagy hazafele vagy akárhol megissza.
2013. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hadd reklámozzam Wash-t :)

[link]

2013. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nagyon fontos az edzés utáni gyors fehérje, de tudjátok mi én leszarom. Megiszom a kis izesítés nélküli carb-f-t tovabbra is feherjét meg megoldom csirkemellből/fehérhusokból. amugy diétazok ugyhogy egy BCAA-t hozzá csapok és levan tudva. sajna kazeintől is baszakszik a emésztőrendszerem, jól lenne ha esti túró helyet valami nem tejalapu CH mentes ennivalót javasolnátok. válaszaitokat köszönöm zold pacsi ment!
2013. okt. 6. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel még tehetsz egy próbát: [link] ez teljes mértékben marha semmi tejes cucc. De ennek sincs semmi köze a tejhez: [link]

Egyébként az is jó, ha edzés után a ch mellé tolsz 10g bcaa, 10g glutamin és még vmi full spektrumú aminóból 5-10g körüli adagot (akár marhából, tojásból kivontat).

Edzés utáni fehérjét ne hagyd el soha! Légy kreatív!

2013. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úú, köszönöm *.* Mondjuk az a cikk inkább az árkiszámolásra van hegyezve, de az is hasznos.


Esetleg kipróbálhatnád a laktázenzimet, hátha segít. Bár ebben nincs tapasztalatom.

A scitec túl van hypeolva. Jónak jó, mint bármelyik másik, de az árban nyilván nagyon benne van a reklám.

2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tap bela ***** válasza:

Aki ezt beírta az biztos abban!!!! ;-)


Ezzel még tehetsz egy próbát: [link] ez teljes mértékben marha semmi tejes cucc


biztos, hogy marha!?!

nem esetleg collagén zselatin?


Ráadásul most már két helyen is írják, hogy tele az ország hamisítvánnyal!!!

2013. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!