Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt így meg lehet oldani?

Ezt így meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Egy adag Jumbo 162 gramm.Van benne 52 gramm fehérje.Na most nekem edzés után nincs szükségem olyan sok fehérjére.Elég lenne kb.18 gramm is.Ha egy fél (vagy felénél kevesebb) adag Jumbot rakok a turmixba,akkor az úgy jó lesz?Mert így kb.kétszer annyi ideig eltartana.Mit gondoltok?

2013. okt. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
40 kiló vagy?
2013. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha naponta a testtömegem kétszerese kell,de ha ezzel ennyit beviszek,akkor rúllépem a korlátot.És akkor az kidobott pénz,mert ha annyit beviszek,nem hasznosul.57 kiló vagyok.
2013. okt. 6. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

na figyu: neked kell napi 120g fehérje, ennek max a fele menjen tápkiegből Edzés utánra neked kell 30g fehérje, azaz tegyél 100g jumbo profot (2 adagoló kanál) a turmixba.

azaz még 30 grammot bevihetnél még tápkiegből, de inkább old meg szilárd kajából.

2013. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy az edzés utáni 30g fehérjén kívül még 30grammot vihetnél be tápkiegből.
2013. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!