Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gerincferdüléssel érdemes...

Gerincferdüléssel érdemes színpadra állni?

Figyelt kérdés

Vagy esélytelen?


Van egy kis gerincferdülésem. Ez valahogy úgy nyilvánul meg, hogy ha a két legalsó bordámnál képzeletben húzunk egy vonalat, akkor az nem vízszintes ( 1 cm különbség van közte) és a bal valahogy kicsit killyebb áll, illetve a bal lapockám jobban kiáll, mint a jobb oldali, és a trapézizmom jobb oldali része sokkal fejlettebb, mint a bal (ehhez biztos hozzájárult, hogy 10-16 éves koromig íjászkodtam, a gerincferdüléshez nem tudom mennyire járulhatott hozzá).

A bal trapéz izmom tudom, hogy fel tudom hozni edzéstervbeli változtatásokkal.

Igazából nem olyan vészes a dolog egy átlag embernek a strandon szerintem nem is tűnne fel.

Nagy tükrünk van és mivel minden nap fürdés előtt kicsit gyakorlom a pózokat, vagy csak ráfeszítek pár izomra ezért én látom a dolgokat magamon, hogy min kéne javítani.

Ha ezt nem nézzük, akkor amúgy jó genetikám van, izomtapadásokkal nincs baj, tápanyag felhasználás, izom reakciók, agy izom kapcsolat jók.

Ha esetleg pár év múlva úgy döntök, hogy színpadra akarod állni, akkor lenne értelme?


2013. okt. 9. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Kép kéne, így senki nem mondja meg.
2013. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha alig észrevehető, akkor nincs gond.
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!