Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az MHN 100% Whey Pro abbahagyá...

Az MHN 100% Whey Pro abbahagyása után nem fogok visszaesni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 750 grammos fehérjét.Hetente 2-3 turmixot innék,így minimum két és fél hónapig elég lenne.Ha abbahagyom,akkor nem fogok visszaesni?

2013. okt. 12. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Az egész napi kaja számít.. Ha megiszol 50 gramm whey pro-t vagy megeszel 150 gramm csirkemellet, kb. ugyanott tartasz.

De háromnegyed kiló az sajnos semmi, érdemes nagyobb összeggel beruházni. Ha csóró vagy, a pénzed ne kiegre költsd, hanem szilárd kajára.

2013. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem koksz ba..zdmeg !

1 dobozto nem leszel izmosabb!

Legyen tömegnövelö étrend edzés utánra tömegnövelö vagy tejsavo fehétje dextrozal és vitamint is vagyèl és edzésterv is legyen rendbe

Ezeket betartod fejlödni fogsz.

2013. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ettől akarok izmosodni,hanem,hogy adjon egy löketet.Meg inkább úgy akarom,hogy ha nem tudok egy nap elég fehérjét bevinni,akkor ezzel pótolom.
2013. okt. 12. 21:00
 4/10 tap bela ***** válasza:

"....

750 grammos fehérjét.Hetente 2-3 turmixot innék,így minimum két és fél hónapig elég lenne.

..."



Bocsáss meg kedves kérdező, de a 2 dl vízbe a 750g-os kiszerelésű proteint sószóróval fogod kimérni, mert akkor akár 1 évig is elég lesz.... ;-) 2 és fél hónap alatt 5-8kg proteint kellene bekanalazni....



De ha azt a szisztematikát választod, amit írtál, akkor garantáltan, nem fogsz visszaesni, ha abbahagyod, mert eleve semmit sem fogsz nőni..... ha csak valami ki-ba-szottul-jó étrended nincs. ,-)

2013. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De 25 gramm egy fehérje.És edzés után kell inni.Akkor miért kéne ennyi idő alatt 8 kilót inni?
2013. okt. 12. 21:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg valahol azt hallottam,hogy,ha hosszú idő alatt iszod meg a keveset,akkor az jobb,mert így a szervezeted nem szokik hozzá a nagy tápanyagbevitelhez,és így tartósabb izomzatot lehet felépíteni.
2013. okt. 12. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezö hülyeséget irtál utoljára!
2013. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tap bela ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy 75kg a testsúlyod.

Tételezzük fel, hogy tömegelsz.


Napi szinten ca. 185-190g fehérjét kellene bejuttatnod a szervezetedbe.


Tételezzük fel, hogy napi 160g-ot simán szilárd kajával bejutatsz. Akkor igen a napi 24g vagy is ca. 1 db azaz egy darab protein shake elég lesz.


Ezt nevezik hihető-hihetetlen kategóriának.

2013. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
n úgy tudtam,hogy a testtömeg kétszerese elég.Tehát 75 kg.esetében 150 is simán elég.Én nem hiszem el,hogy ennyit kelljen költeni kajára,hogy napi 180 gramm fehérjét be kell jen vinni...Nekem 120+ gramm fehérje már elég kell,hogy legyen.
2013. okt. 12. 21:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismerek egy gyereket 71 kiló,alig eszik,mégis fejlődik,sokkal izmosabb,mint én,pedig én azért próbálok fiugyelni a kajára.
2013. okt. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!