Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedésének abbahagyása...

Kreatin szedésének abbahagyása után, körülbelül mennyi idő után láthatom a tényleges izomtömegem az addig visszatartott víz nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés. Kb. 1-2 hét alatt ki fog ürülni (szerintem).
2013. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz! De azért várom mások válaszát is. :)
2013. jún. 4. 19:01
 3/7 poiu ***** válasza:
Nem lesz komoly különbség tehát vszínűleg nem fogsz látni változást. A kreatin kúra elején felszedsz 1-2 kg plusz vizet (a teljes izomzatba) ezt adod le, de izomból nem veszítesz. Írd meg léci, hogy látszódott-e valami. Esetelg előtte-utána fénykép?
2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben megírom. Sokat nőttem a kreatin szedésével, de olyanokat mondtak mások, hogy ez leginkább csak a víz miatt van és hogy az a növekedésben 75% víz van és olyan 25% izom így sajnos eléggé össze fogok menni, de remélem tévedek. :)
2013. jún. 5. 17:51
 5/7 poiu ***** válasza:
100%
Ez marhaság. Gondolom, észrevetted, hogy nőtt a teljesítményed. Ha nőtt és kihasználtad, akkor többet emeltél és jobban fejlődött az izomzatod. Ez nem megy le, csak ha abbahagyod az edzést. Egyébként a kreatinnal nem kötelező leállni.
2013. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen nőtt a teljesítményem és nehezebb súlyokkal is dolgozom. :) Jó érzés ugyanakkor azért csak eddig szedem a kreatint, mert elég rövid idő alatt sokat nőttem és nem szeretném ha a bőröm szétszakadna. Ja meg azt is olvastam, hogy egy idő után nem érdemes szedni a kreatint, mert a szervezet megszokja és nem fog hatni.

Példaként: A feszített karom 3 hét alatt 39 cm-ről 41 cm-re nőtt.

2013. jún. 6. 13:57
 7/7 poiu ***** válasza:
Az komoly, nyilván saját termelésű kox is kellett hozzá :-). Abbahagyhatod, de nem muszáj, nem szokja meg a szervezet és semilyen káros mellékhatást nem találtak. A kreatin az univerzum legtöbbet kutatott kiegészítője.
2013. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!