Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó turmix tömegnöveléshez?

Ez jó turmix tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Ezt a turmixot innám napont a3x reggel, edzés után, és este. Mellette persze ennék rendesen csirkét, tojástm rizst stb. Amúgy mennyi a napi fehérje és szénhidrát szükséglet egy testépítőnek testsúlykilogrammonként ?

5dl tej (15g fehérje kb)

2db tojás (10g fehérje kb)

50g sovány tejpor (18g fehérje kb)

50g szőlőcukor


2013. okt. 13. 08:45
 1/8 tap bela ***** válasza:

Ugye az most egy vasárnap kora reggeli ébresztő, hogy nem aldutnk el?!?!


A sovány tejpor "hulladék" anyag testépítés szempontjából. Meg lehet, hogy 18g fehérjét iszol meg, de mellett mérhetetlenül sok laktózt TEJCUKROT(!!)


Pont ezzel is(!!) trükköznek a fehérje dizájnert gyártók. Az olcsó pár 100Ft-os tejport kicserélik a WPC80-at.


Kérem szépen a dextrózt ha más nincs de legalább maltóra cseréljük le!!! köszönöm

2013. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó. A tej, tejpor= kuka. Tele vannak tejcukorral, tejzsírral.

A nyers tojástól szalmonellás lehetsz, nyersen a fele sem szívódik fel és vitaminhiányt is okoz.

Vegyél normális proteintápkieget és vízzel keverd.


Napi 2g x ttkg fehérje kell.

2013. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát barátom gond van ezzel

5dl tej=(minimum 100ft)

2db tojás(75ft kb)

50g sovány tejpor( nem tom legyen 50ft)

50gramm szölőcukor(25ft)

ez összesen:kb 250ft


egy rendes turmix:

dupla adag nagyon olcsó whey:200ft

50gramm malto:50ft


mint láttod ez is 250ft csak kicsit sokkal jobb minöségű, felszivodása 100-szor gyorsabb és nem leszel szalmonellás se töle

2013. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi kihagytam a vizet

egy pohár viz: 0,01 ft kb

2013. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tustommal Schwarzenegger idejében se voltak fehérje porok meg ilyesmik, ő is tejporbol meg ilyenekből csinálta a turmixot és mégis elég faszán néz ki (tudom hogy koxolt is)
2013. okt. 13. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod kisgyerek. Akkor is volt protein por. És igen koxolt keményen és még különleges genetikája is volt. Úgy gondolod, hogy te is vagy ilyen? Nem kéne szerényebbnek lenni és hallgatni az okosabbakra. Jót akarunk, fogadd meg.

Ha meg qurvára bizzos vagy benne, hogy jól csinálod, akkor minek kérdezed meg?

2013. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igy van fogyszathatod ezt is meg a rendeset is mint irtam kb egy árban van de te döntöd el ennek a szrnak a felszivodása legalább 3-4 óra szerintem egy rendes whey-nek+maltonak vagy ha nincs pénz lehet dextroz is ennek meg 30-40 perc
2013. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a turmix ez tök jó :) Szerintem igyad.

Napi 3x? Még jobb, de ne gyere vissza egy hónap múlva sírni, hogy bezsírosodtál!Mert ez a turmix amit leírtál kb semmire sem jó.

2013. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!