Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs most proteinem, ha...

Nincs most proteinem, ha edzés után megiszok fél liter vizet 40-50g szölőcukorral és vagy kreatinnal majd megeszek 4 tükörtojást, az megfelelő lehet ezen időszak átvészelésére?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az gond vele, hogy sárgájában lévő zsír elnyújtja a felszívódást. Tehát a fehérje ugye keveredik a zsírral, így a gyors tojásfehérje éppen hogy nem lesz gyors. Ez napközben nem gond, de edzés után gyors visszatöltés kell, amit akadályoznak a zsírok.
2013. okt. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk megfőzök 5 tojást. Az 5 fehérjét benyomom edzés után rögtön. A sárgáját dobjam ki, vagy megehetem este vagy másnap inkább?
2013. okt. 17. 09:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Később megeheted, csak közvetlenül edzés után nem kell.
2013. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 clint ***** válasza:

Én egy kissé màshogy gondolom.

Sztem nem elnyujtja a felszivodást..

A jó szó rà hogy rontja a felszivódást.

2013. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem rontja el, hiszen végül is fel fog szívódni, csak később. Ugyanis a zsírcseppek körülveszik a fehérjemolekulákat, aminek a bontásához nem fog tudni hozzáférni a fehérjebontó enzim, míg a lípázok a zsír egy részét nem bontják le. De ez csak időbeli eltolódás, végül is meg fog történni az összes aminosav felszívódása is.
2013. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 clint ***** válasza:

Sztem te is tudod hogy értettem.

Azért javitottam ki mert igy olyan mintha lassu frlszivodasu fehérje lenne (mint a kazein)

Az arànylag gyors fehérje nem tud gyorsan frlszivodni a zsirrész miatt ezzel ergo rontja a felszivodast emiatt nem is ugy hasznosul.

A tojassargaja amugy telitett zsirt tartalmaz es kb ugyanannyi zsirt mint feherjet, ugyhogy en feherjebevitelnek nem szamolnam csak a feherjereszt.

Ennyi erovel kolbaszt is lehetne enni.

2013. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért eszed ezt a 40-50 g szőlőcukrot???
2013. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!