Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt valaki akinek nagyon...

Van itt valaki akinek nagyon kilatszottak a bordai de sokat edzett hatra es mar nem, vagy kevesbe latszanak ki neki?

Figyelt kérdés

Mennyit edzetek, hogyan?


Olyan is irhat aki most epp arra gyur es latja a haladast.



2013. okt. 16. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony voltam, összes bordám kint volt, de 4 évbe telt, mire sikerült annyi izmot építeni hogy ne legyen kint. Mi mind ektomorf testtípusúak vagyunk, nagyon nehéz nőni, én sem lettem hatalmas, szálkás vagyok, de legalább már az izmok látszódnak nem a csontok.
2013. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen intenziven edzettel?
2013. okt. 16. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Váltogattam folyamatosan az edzésterveimet, 3 és 4 napos súlyzós edzésterveim voltak, de mellette kajakoztam is heti hatszor. De a kajak annyiból volt rossz hogy amiatt még lassabban nőttem, mert lepucolta az összes zsírt rólam mindig, meg talán izomból is vesztettem néha. Talán csak súlyzós edzéssel rövidebb idő alatt is összejött volna.
2013. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb a belső szerveim kilátszottak, a fejlődés nagyon döcögős, de már látom az alagút elejét :D Tudom, hogy működik egy vonat, a jövőben elérem majd a célom. Addig is olvasok, tanulok, figyelek.
2013. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!