Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jégkrém jó tömegeléshez?

Jégkrém jó tömegeléshez?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen hízom, kajálni is utálok. Láttam az egyik BBTV-ben, hogy a srácot nem szeretik a boltba, mert felvásárolja mindig a jégkrémet, és esténként filmnézés közben betol egy literest :)) Gondoltam kipróbálom én is, és hát finom a jégkrém :) Arra gondoltam betolok én is arcba este pár gombóc fagyit ezentúl.

2013. okt. 18. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
:O
2013. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne nem cukros kajákból bevinni a tápanyagokat. Normális tömegnövelő étrend kell, összetett szénhidrátokkal. Edzés után mehet gyors ch a protein mellé.
2013. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: tudom, igyekszem tartani, meg enni azért, de plusz kalória sose árt. meg fini :)
2013. okt. 18. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttad a BBTV-t, de nem értetted meg, ahogy én látom. Ezt Bodó Imi mondta egyszer, de azt is hozzátette, hiába jött a tömeg, elég szépen bezsírosodott.
2013. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de rajtam nem képződik zsír :))

úgy nézek ki mintha koncentrációs táborból szabadultam volna. némi tömegre szert tettem, meg edzem, de nekem a napi Xezer kalóriát bevinni kínszenvedés. ha elengedem magam, az nálam azt jelenti, hogy egyből kevesebbet eszem és fogyni kezdek. így folyton tömni kell a csirkét, rizst, stbstb, néha már full herótom van ezektől. és még mindig sokszor azon kapom magam, hogy ma se lett meg a megfelelő kalory :)

2013. okt. 18. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy szamolni kene mibol mennyit viszel be. Erre nagyon jo pl a myfitnesspal alkalmazas telefonra. Nèzd hogy elég rostot vigyél be mert ez azt jelenti hogy sok zoldseget es teljes kiorlesu dolgot valamint gyumolcsot eszel amik mikrotapanyagokban gazdagok. Igy mehet be nyugodtan jégkrèm mert nem leszel hijan mikrotapanyagokbol.
2013. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!