Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeport csak akkor szabad...

Fehérjeport csak akkor szabad enni, ha kondizik az ember?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem az is eheti aki nem sportol.
2013. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tap bela ***** válasza:
A fehérje italt bárki kortyolgathatná, még a 70 éves néi és bácsi is. Sőt készítheten, finom, és egészséges palacsintát, pudingot, muffint, mint már jó pár háziasszony teszi ezt.
2013. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor, mert ha nem gyúrsz, akkor azt megérzi a por, és görcsöt kapsz! :-)

Amúgy miért akarsz inni fehérjét?

2013. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja,én sportolok,csak olvastam valahol,hogy ezeket kizárólag sportot űző embereknek szabad enni.
2013. okt. 19. 21:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Húst csak akkor szabad enni, ha kondizik az ember?
2013. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ja én is ettem, és leesett a fejem, szétment a májam, vesém. De után kondiztam és helyrejöttem, most már ehetem a port.:)


Nyugi, eheti bárki.:) Ez is csak kaja.

2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, akkor ha szilárd táplálékkal nemtudja fedezni a napi fehérjeszükségletét akkor proteinnel egészíti ki az étrendjét.

Tehát bárki ihatja de étrend nélkül semmit sem ér. Olyan mint ha meggyújtanád a pénzt.

2013. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Na, ezt is biztos a biosz tanárnéni mondta, akinek a fia tegnap megijedt, hogy impotens lesz a fehérjétől, mer Bárdosi Sanyi aszonta neki a fészbúkon. :-)


Bár te mesélted Monti, hogy még 28 évvel ezelőtt valaki adott neked fehérjét, de csak utána mondta meg, hogy így nem is lehetett volna meginni, ezér ijedtedben elkezdted és azóta is gyúrsz. Nem? :-)

2013. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Így van kedves Andi. Annyira megijedtem, hogy még mindig edzegetek. Nem merek leállni.:)
2013. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, annyira nem, hogy sőt!
2013. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!