Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dopping nélkül lehetséges?

Dopping nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
A férfi fitnesz modell formára gondolok,amiről most elég sok videó van fent a youtube-on. Mindig jól néznek ki,szinte alig van zsír rajtuk,de mégis izmosak. Mezomorf alkattal tiszta kajával, tápkieggel rendszeres edzéssel előbb vagy utóbb de naturálba lehetne hozni az olyan formát ? itt pl gondolok : Alon Gabbay, Jeff Seid, Lazar Angelov -ra ?

2013. okt. 20. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még ezt a szintet sem tudod hozni naturálban. Angelovék sem naturálok, senki ne képzelődjön!
2013. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha mondjuk olyan száraz akarok lenni éjjel-nappal mint ők lehetek,de csak ilyen 60-70 kg-s formába ugye ? :D
2013. okt. 20. 19:26
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
de natúrba nem leszel olyan száraz:)
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt olyan száraz nem leszel és akkora tömeg meg főleg nem lesz.
2013. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, de legalább most már tudom mire számíthatok,ha nem nyúlok szurihoz.Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. okt. 20. 19:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ők kokszolnak, ez nem vita tárgya.

Egyébként Jeffiboy csak szerintem hanyagolja el a lábait?

2013. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
abban a kategóriában nem számít. Ma voltam fitparádén és volt ilyen feszes pólós-boxergatyós modelkategória. Hát egy-két embernek volt izmos lába.
2013. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szergej55 ***** válasza:
Bermudagatyában láb nélkül is lehet feszengeni. Ez a kategória tényleg a férfi testépítősport halála.
2013. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem akarok versenyezni,csak szeretnék jól kinézni a hobby szint legmagasabb fokán,mert fanatikus sportoló vagyok. De most már világos hogyha nagyon komolyan veszem akkor esetleg

Lénárd Lajoshoz + Nagy Sándor Csabához hasonló formát lehet elérni,persze csak rengeteg edzésmúlt + tiszta kaja illetve megfelelő mennyiségű tápkieg után

2013. okt. 20. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Lajos sem tuti, hogy naturál. Láttam versenyen a bodysport kupán. Olyanokat verrt meg, akik tudom, hogy tele vannak mint a délibusz.
2013. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!