Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes valamiket szedni?

Érdemes valamiket szedni?

Figyelt kérdés
Járok edzeni street workout parkba és azt szeretném kérdezni hogy valami kell szedni edzéshez? protein vagy valami?? mit ajánlanak aki már jártasak ilyen téren??
2013. okt. 21. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Multivitamin az alap, avval kezd. Utána pedig csinálj egy étrendet. Ha kész az étrend és megvan a multivitamin na akkor jöhet a fehérje és a gyors ch.
2013. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A multivitamin az alap kiegészítő. Egyébként tömegnövelő étrend kéne:

Napi 2-2,5g*ttkg fehérje:

sovány húsok:csirke, hal, pulyka,marha, sovány túró, tojás, proteinpor.

Napi 4-6 gramm/ttkg szénhidrát:

rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj, olívaolaj.

Zöldség legalább annyi kéne, mint hús.

2013. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A célodtól függ, és hogy a célodnak egyáltalán megfelel e az edzésed.
2013. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon örülök hogy végre valakik segitenek is nem csak magyaráznak... Célom hogy picit erősebb,izmosabb legyek mivel elégé vékony fajta vagyok és jól esne ha saját magam is megtudnám védeni egy verekedés esetén vagy esetleg a barátnőm...


Esetleg tudtok is ajánlani valami multivitamint?

2013. okt. 21. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl Mega Daily One
2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pontosan azt nézem :D

Ez ugye? : [link]

2013. okt. 21. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ez az!
2013. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz érdemes szétszedni a gyakorlatokat és csoportosítani izomcsoportonként, és felosztani a heted hogy mikor mire edzel.
2013. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahova járok parkba ott vannak kint ilyen "képek" hogy melyik mire van és hogyan kell csinálni és ott van rendesen hogy kezdő,haladó stb... az úgy jó ha sorba csinálom?
2013. okt. 21. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, de amit én láttam az elég béna volt. De ha most kezded az egészet akkor csinálhatod azt, ígyis úgyis izmosodni fogsz, mert új a szervezetednek a mozgás. Majd amikor elmélyülsz benne jobban, akkor saját magad is tudni fogod hogy hogy csináld az izomcsoportonkénti beosztást.
2013. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!