Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunny szerint az alapgyakorlat...

Bunny szerint az alapgyakorlatokkal nem érdemes edzeni. Wtf?!

Figyelt kérdés
Az edző válaszolban írta, hogy az alapgyakorlatok sérülésveszélyesek, és a testépítésben amúgy is az a cél, hogy minél jobban izoláljuk az izmokat. Ilyet eddig komoly szaktekintélytől sosem hallottam, mit gondoltok?

#pörkött
2013. okt. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség! Alapgyakorlatok kellenek, csak normáLisan kell csinálni őket!
2013. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.
2013. okt. 21. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Veszélyesen egyébként, mert sokan nem csinálnak átmozgató edzést, 2. héten már maxot akar guggolni, és csodálkozik ha lesérül!
2013. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura valóban.
2013. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bunny az hülye és fogalma sincs arról hogy más kell egy naturálnak és más egy koxosnak. Az étrendben nem emeli ki azt hogy mennyi zsirt kell bevinni az optimalis hormonokhoz. Ez jo egy koxosnak mert az alapbol beviszi kivulrol. Akkor edzestervben is ha nagy akarsz lenni es hosszutavra tervezel akkor kellenek az alapgyakorlatok mert itt tudod a legtovabb novelni egy terhelest es a leggyorsabban plusz ezek termelik a legtobb tesztoszteront. Plusz ragaszkodik az izmok heti 1 edzesehez mikor bizonyittott hogy naturaloknak az izom heti 2x valo edzese ( edzesenkent kevesebb volumennel) az optimalisabb
2013. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illés Norbi te vagy az? :D
2013. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!