Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ideje már elkezdtem...

Egy ideje már elkezdtem gyúrni mellre bicepszre és most a vállat is elakarom kezdeni mennyi idő a vállat úgy kigyúrni hogy már jól nézz ki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért nem egyszerre kezdted mindenre? o.O
2013. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(Gliss kedvéért menjen ez is rímekbe )

Mi juttatta az észt ezekbe a hímekbe?

Miért kéne az izmokat szelektálni

Az agyadat kéne aktiválni !


Mindenre kéne edzeni !

A legfontosabb a lábad

Így el se kéne kezdeni...

Ja és ami fontos még: mivel tömd a szádat?


Tömegnövelő étrend kéne neked me'

Mert a legfontosabb a kaja.

Könyv kéne-nem súlyzó- a kezedbe

A legtöbb kezdőnek ez a baja.

2013. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
itthon szoktam " edzegetni tényleg csak munka után kikapcsolódok , nem testépítő akarok lenni csak jól kinézni .. lábam így tökéletes ahogy van
2013. okt. 24. 18:29
 4/6 Frontosa ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy ha csak edzegetünk akkor jól nézünk ki, ha meg keményen edzünk akkor Ronnie Coleman fizikumunk lesz.

Naturálban különben sem lehetsz nagyon izmos, egy kielégítő fizikum elérése 3-5 év, megfelelő edzés intenzitással és táplálkozással, na meg persze sokat számít a genetika. Étrend nélkül az életben nem leszel izmos.

Üdv,

2013. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez szerintem a világ legnagyobb fasszsága , nagybátyám 1 év alatt gyúrta úgy kimagát hogy 90 kg szin tiszta izom és evet mindent
2013. okt. 25. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát persze és a szteroid közre se játszott..
2013. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!