Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállhatok így a növésben?

Megállhatok így a növésben?

Figyelt kérdés
14-éves vagyok 1-éve edzek kis súlyokkal.Nagyon meg erősödtem de szeretnék el kezdeni kicsivel nagyobb súlyokkal edzeni.Szabályosan csinálom meg felügyelet alatt is állok úgyhogy az izületeim meg vannak kímélve.Saját testsúlyos edzést is szoktam végezni de inkább a gyúrást szeretem.Szóval akkor meg állhatok a növésben ?
2013. okt. 25. 12:09
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%
nem fogsz megállni,nyugodtan mehet a nagyobb súly de csak mértékkel emeld mindig,a ha túl gyorsan fejlődsz a súlyokban akkor nem tud hozzá erősödi az ízület és sérülés lehet a vége vagy kopás.
2013. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem állsz meg a növésben, de tényleg figyelj a szabályosságra, vigyázz a gerincedre, ízületeidre.
2013. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Nem fogom gyorsan emelni a súlyt és vigyázni fogok az izületeimre :) köszönöm szépen!!
2013. okt. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!