Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzés előtti formulát...

Melyik edzés előtti formulát ajánljátok a scitec-től?

Figyelt kérdés

[link]


régen hot bloodot ettem, az elég jó volt. most esetleg valami más ami olcsóbb és jó is? nektek melyik jött be a legjobban?? street workouthoz kellene. köszi sziasztok.


2013. okt. 25. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hot blood nekem is bevált, szerintem a jó. De nekem legjobban a Brutal Nova hatott eddig. Bár azt alig bírtam meginni, olyan szar az íze.
2013. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Scitec szar. Magyar gyártmányú termék,ami köztudottan szar ;)

Ha veszel fehérjét,akkor a 100% gold standars whey a legjobb,amit amerikában gyártanak!

2013. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
f**szfej, miért lenne szar egy magyar termék? De a scitec se magyar, csak itt is gyártjak
2013. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem az attack volt a legjobb amit eddig kipróbáltam...
2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jól pörögsz a koffeintől akkor War Machine (nagyon magas 300mg) Viszont kevés arginin így nem durransz jól, igaz street így az nem köll

Ha nyugodtabb de ütős cumó akkor power3d vagy big bang

Ha pedig hányni akarsz az iztől de azért nem rossz a cucc akkor attack :D


Ez csak egyéni tapasztalat egyénenként változó.


Amúgy scitec-ből nekem HB volt az isten. A 2.0 már szar Most biotech nitrox a csúcs

2013. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, nekem olyan kellene amitől többet birok, és erőt is ad érezhetően
2013. okt. 25. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Még mindig a Nitrox Therapy-t javasolnám. Most War Machine amit használok. Szülinapomra kaptam az undorítóan erős edzőtársamtól, mert kell neki a borítója, de a rengeteg koffein már inkább elnyom és kitolja a vizet, ha elfogy megint Nitrox.


szuper oldódás, kegyetlen finom a zöldalmás igazi orgia, remek szuper összetétel, mit ragozzam személy szerint imádom.

2013. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 djsonik ***** válasza:
Szintén Nitrox Therapy fogyasztó vagyok, most barackosa fogyasztok az íze számomra szar(savanyú barackos íz) de sokan imádják. Bizonyítottan jó teljesítményt nyújtasz tőle, igazából ez azon is múlik kinek milyen a szervezete. Van akinek megteszi a HB, van aki szarul reagál rá, de erre még nem sok panaszt hallottam, ezt ajánlanám!:)
2013. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

f**szfej, miért lenne szar egy magyar termék? De a scitec se magyar, csak itt is gyártjak


Azért kíváncsi lennék,hogy mennyi tapasztalat után ugatsz ;)

Mert itt gyárják csak ;)

Az usa-ban nem is ismerik fas zfej ;)

2013. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ha eszem minden reggel a kreatint, attól még fogyaszthatok edzés előtti formulát???????????
2013. okt. 28. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!