Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kisebb kaja gondok?

Kisebb kaja gondok?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a szüleim nem mindig csirke, pulyka mellet csinálnak ebédre, néha hús sincs ebédre. Vannak még ilyenek mint én, gondolom. Szóval hogy oldjátok ezt meg? Tudtok valami kaját mondani, amit csak meg kell venni és utána elfogyasztani? pl valami hal konzervek... a tonhal tudja ezeket helyettesíteni? pl ha nemmegfelelő a kaja, akkor kiveszem a halkonzervet és megeszem kenyérrel, meg valmi zöldséggel. Nekem ez a legnagyobb gondom ami az edzést illeti. Az legroszabb aznap edzek és pl csak tészta volt ebédre, ilyenkor nincs is kedvem edzeni,mert úgy vagyok vele, hogy mai kaja + edzés=visszafejlődés.
2013. okt. 27. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jó a hal, tojás is, vagy/és veszel olcsóbb proteintápkieget és kiegészíted vele a fehérjebeviteled.
2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Van tejsavó, meg kazein is. De hát ha nincs rendes kaja akkor ezek sem tudnak csodát csinálni.

Úgyérted, hogy nem tejsavót vegyek és a tészta után megiszom?

2013. okt. 27. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
A tejsavót is ihatod a tészta után, mivel így együtt a gyomrodban keveredve lassul a felszívódása. Vagy kevered kazeinnel, úgy a tuti.
2013. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fele-fele arányban keverjem? A reggeli zab mellé is keverhetem a kettőt? De akkor így nem baj, ha pl a napi fehérje bevitelnek több mint a fele por formájába jut be? Régebben azt írtad, hogy max a fele legyen protein por, ezért is tettem fel a kérdést, h mit tudok tenni, ha ilyen a házi kosztom...
2013. okt. 27. 13:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Reggel menjen tisztán tejsavó, ne keverd kazeinnel, mert akkor fontos hogy gyors legyen.

Nem ideális, ha több megy porból, mint a napi beviteled fele, de az még rosszabb, ha nincs meg a mennyiség.

De írtam az első kommentben, hogy jó a hal és a tojás is, csak azt nem vetted figyelembe.:)

2013. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Montez! :)

Egyébként figyelembe vettem, csak valahogy nekem úgy tünt, mint hogyha egyformán preferálnád a kettőt. :)

Nagy kár, hogy a pékségekben nem árulnak csirkemellből készült bécsi szeletet, be kéne vezetni :D

2013. okt. 27. 13:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Jobb napközben a szilárd kaja, de ha nincs mit megsütni, akkor menjen tápkieg.
2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Oké értem. Nem is a nincs mit megsütni a probléma, hanem inkább a nincs ki megsüsse. Kajára azért még tellik, nem azt mondom, hogy válogatás nélkül vesszük a kaviárt meg mittom én milyen francia sajtokat, nem így van, de azért a napi húsra tellne. Csak hát mondom, nálunk nem mindenki enne mindig húst.

Sajnos ez van, hogy ebbe a qrva világba, 24 évesen nem tudok elkészíteni magamnak normális ebédet, kivéve a tojásrántottát, szégyen nem szégyen ez van. Meg hát persze kényelmesebb oda ülni a kész kajához, akármi is az.

2013. okt. 27. 14:16
 9/17 anonim ***** válasza:
a húst megsütni nem nagy cucc:) ha nekem csak ennyi gondom lenne boldog lennék,pedig én se vagyok egy mester szakács:)
2013. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudsz főzni?
2013. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!