Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nő az oldalsó...

Miért nem nő az oldalsó mellizmom? Felül szépen fejlődik egyébként.

Figyelt kérdés
A felső mellizmom látványosan nő, viszont oldalt abszolút nem, nem kerekedik oldalt olyan szépen mint ahogy sokaknak, csak be van esve. Negatív, pozitív, sima padon szoktam emelgetni, meg használom még a kombinált mell/hát gépet is.
2013. okt. 28. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az izomtapadásod, ez genetika. De kellene tárogatni, tolódzkodni is.
2013. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Genetika, ezt más is mondta, akkor esélytelen a szép mellizom? :D
2013. okt. 28. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért a nagyobb tömeg segít majd rajta, de a tapadási pontok adottak.
2013. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél több gyakorlatot csinálni rá. De elméletileg a szűk fekvenyomás jó a "belső" részére. Próbáld meg azt.
2013. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem így van. A mellizom rostjai vízszintes tapadásúak. Nem lehet ugyanazon izomrostnak csak az egyik felét dolgoztatni. Legyen az belső vagy külső rész. Nem lehet csak az egyik felét terhelni, dolgozik az egész mellizom.
2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, tárogatás az kellene és fekvenyomás egykezesekkel szintén. "emelgetni" nem elég :)

Csigás tárogatást is jó lenne ha csinálnád, de nyugalom ha jön a tömeg, jön majd a forma oda is

2013. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Glissade* ***** válasza:
Petait olvastam pár válaszodat és szerintem hiányos a tudásod...
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értelek Glissade! Csak összenyálazom a billentyűket és a végén nyomok egy entert ha erre járok, azért van!

Egyébként igazad van, valóban hiányos, mint ahogy mindenkié általában, az enyém meg el kell fogadjam mégjobban, ha így érzed néhai válaszaimból. Ellenben rengeteget tanulok abból, hogy olvasom az itt leírtakat, és azért ne aggódj akkora fatális hülyeséget még sehova sem írtam, ami mindennek ellent mondana. Úgy érzem legalábbis :) Tanácsot adok saját tapasztalatból és nem okítok, arra vannak itt komoly tudás és tapasztalat birtokában lévő emberek! Akiknek maximális tiszteletem egyébként! Én még lehet súlyzót sem fogtam a kezemben csak álmodtam :)

2013. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:
Nyugi, én sem êrtek hozzá és nem a súlyzó a legjobb haverom..;)
2013. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!