Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hegyes a mellizmom?

Ezvan56 kérdése:

Miért hegyes a mellizmom?

Figyelt kérdés

Hali.

2éve edzek rendszeresen. Nem szedek semmilyen szert/port.

Minden izomcsoportom fejlődött a két év alatt rendesen kivéve a mellizmomnál találtam némi érdekességet.

Ha szemből vagy oldalról néznek akkor teljesen normális alakú a mellizmom. Ha kinyújtom a kezem vízszintesen előre akkor is normális még, azonban ha befeszítem a mellizmom akkor a vállam felé kidudorodik a mellizmom teteje, de az alja valamiért nem, és hegyesen áll.

Ez azért lehet mert az alsó mellizmomnál kevés az izom?

Nem hinném, hogy zsíros vagyok mert nem látni semmi fölösleget rajtam, hasamon a kockák is megvannak csak valamiért a mellizmommal van a gond. a Hónalj és vállam felé rendesen dudorodik a mellizmom és kemény is ha kitárom jobbra vagy balra a kezem, csak az alsó mellizmomnál nem vettem észre növekedést. A gyakorlatok amiket mellre szoktam csinálni: fekvenyomás vízszintes padon, fekvenyomás egykezes súlyzókkal vízszintes padon, tárogatás gépen, tárogatás egykezes súlyzókkal vízszintes padon és vízszintes padon fekve fej mögé leengedés(nem tudom a nevét).

Remélem tudtok segíteni, hogy mit csináljak, hogy mindig szép formája legyen a mellemnek is.

2éve heti 4x járok konditerembe rendszeresen edzeni. 18/f


2013. júl. 27. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár meglepö, de teljesen normális dolog. Eddzened kell tovább és az alsó része is jó lesz.
2013. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyobb mellizom lesz, akkor jobb lesz a forma, de egyébként genetika is, hogy kinek hol tapadnak az izmai, azon nem lehet változtatni. Pl egy kerekebb formájú mellizom nem lesz soha szögletes. Az izmokat nem tudod leszedni a csontról és máshová tapasztani. :)
2013. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!