Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ő formája elérhető naturálban?

Az ő formája elérhető naturálban?

Figyelt kérdés

[link]

A linken látható emberéhez hasonló testalkatot el lehet érni naturálban ? A fegyencedzést is csinálom, meg edzek konditeremben is. Napi 3x eszek és kb 56g fehérjét eszek meg naponta (több kajára sajnos nem futja) és amúgy ektomorf alkat vagyok.


2013. okt. 29. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

megjött a szokásos napi naturál test elérhető így meg úgy kérdés:)

amúgy sztem amit a képen látsz, jó genetikával a mai tápszerekkel elérhető már.

2013. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező szeretném ha kicsit használnád a buksid.

A szteroidokat 1950 körül találták fel. A linkelt férfi pedig az 1800-as évek végén élt. Mégis mennyit koxolhatott?

2013. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én el tudom képzelni hogy már valamit használtak előtte is.
2013. okt. 29. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát napi 3 étkezéssel és 56g fehérjével nem fogsz elérni semmit.

Az ember fehérje szükséglete 0,8-1,2g/ttkg. Ahhoz hogy fejlődj minimum 1,5 de inkább 2g kell.

Mi is szegények vagyunk, de azért mégi megtudom oldani, hogy napi 5-6x egyek igaz nem csirke - rizs kombón élek és a 2g sincs meg minden nap,de legalább az alap szükségletet teljesítem, hogy ne csak visszafejlődjek.

2013. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Frontosa ***** válasza:

Ekkora tömeg elérhető naturálban, sok-sok év kemény munkájával és jó étrenddel. De tartósan nem valószínű, hogy ilyen száraz is maradsz, hacsak nem vagy genetikai csoda.

Üdv,

2013. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használtak de mit? Nem létezett olyan dolog amit tudtak volna.
2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!