Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépítőnek protein? LENT

Kezdő testépítőnek protein? LENT

Figyelt kérdés
Szóval 1-2 hónapja csinálok ilyen kezdő edzéstervet. Mások javaslatára vettem ilyen 100% whey proteint is. Na most én eddig annak sok értelmét nem látom, mert drága és nem egy nagy cucc. Szerintetek ez ér valamit, van valami jó hatása, ami segíti az izom fejlődést, vagy csak egy reklám, hogy vegyük meg jó pénzért?

2013. okt. 30. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fehérjét vettél? Ha nincs meg a kellő mennyiségű fehérje és ch bevitel, akkor iszol bármit is, már megtapasztaltam.
2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Regelre zabpehely méllé és edzés utánra dextrozal nagyon hasznos.

De mit vársz egy proteintöl most olyan mintha azt irtad volna hogy nem izmosodtál semmit a csirkemelltöl.



De vannak olcsobban is jo fehérjék!

2013. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mármint hiába iszol...
2013. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ahogy az 1. Is irta étrend nélkűl nem mész semmire.
2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak bajok. Mi az, hogy "mások javaslatára vettem"? Azt se tudod, mi ennek a lényege, de ha azt mondják neked, akkor mész is költeni a pénzed?

alapismeretek + sárga kapszula, amíg el nem olvastad, ne csinálj semmit. Képzelem hogy edzhetsz ennyi ésszel...

2013. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendes edzéstervem van te nyomorék fas*z, amúgy többieknek mondom, hogy scitec 100% whey protein. Edzés után mindig csirkét eszek, azaz előtte egy banánt is.
2013. okt. 30. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogadd meg a jó tanácsot és olvasd el a sárga kapszulát!!!

A fehérjeporoknak pontosan az a lényege, hogy gyorsabban szívódik fel, mint a szilárd kajákban lévő fehérje! Edzés után kell innod, mert akkor van szükséged gyors felszívódású fehérjére!

Csak úgy kiváncsiságból: ha edzés után csirkét ettél, mikor ittad a turmixot?

2013. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Edzés után ittam a turmixot, majd amikor haza értem, utána ettem. Milyen sárga kapszula?
2013. okt. 30. 16:47
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Naszóval! Ezek a fehérjeporok vitaminok stb. nagyon is kellenek. Hiába kezded el eszegetni a csirkelmellet edzes utan nem lesz jo mert az szilard nyomj be egy proteinshaket edzes utan es aztan eszegesd csirkedet mert eszes utani 1 oraban kell feltolteni a karosodott izonkotegeket tapanyaggal feherjebol 1g/kg

2. 2honapos edzessel a hatad mogotr bem kene veszologatni!

2013. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!