Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasonló fájdalmas problémával...

Hasonló fájdalmas problémával találkozott valaki? Mit tudok tenni ellene? Többi lent?

Figyelt kérdés

A guggolásoknál szokott előfordulni, hogy a térdeim nem bírják és összecsuklok. A combjaim meg a fenekem szeretném formázni, és arra csinálom, úgy a szekrény tetején van egy váza és azt nézem, egyenes a hátam, van előtte bemelegítés is.

Tegnap nem bírtam felállni már, mert amikor csináltam a térdeim meghajoltak, én előre estem és nem bírtam felállni.


2013. okt. 31. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Még csak 21 éves vagyok, húst, halat, olajos magvakat, teljes kiőrlésű magvas-csökkentett ch és emeld fehérjés kenyeret eszem, zöldségeket, gyümölcsöket, sovány tejtermékeket, de ez így rettentően fájdalmas.

Most lóbalzsam és reuma krémmel kenem a térdeim hajlatát, mert ez jó hűsítő érzést ad, de így most csak biciklizni tudok, sőt van hogy az is fáj. Mi a probléma szerintetek?

2013. okt. 31. 07:24
 2/4 anonim válasza:

Nem lehet, hogy nagyon megterhelted mostanában a lábad?

Kend továbbra is lóbalzsammal, viszont ha továbbra is fent áll ez a helyzet akkor szerintem fordulj orvoshoz!

2013. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

térj át a saját testsúllyal való munkára addig,amíg meg nem erősödik rendesen az ízület az izomzathoz.

fegyencedzés első 6 lépése csak nem 2 sorozatban hanem 5ben.

2013. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mármint a guggolás fejezet első 6 lépése.
2013. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!