Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Barátomnak szeretnék...

Henii1 kérdése:

Fiúk! Barátomnak szeretnék venni edzőkesztyű vagy kondikesztyű vagy, hogy nevezitek :D melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném,hogy melyiket ajánlanátok jobban? Melyik az ami jó de árban sem drága

2013. nov. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
bemész egy gyúrósbótba ott veszel eggyet 1000 ft-ért osztcső
2013. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

meg kéne tudakolnod tőle valahogy hogy milyen kesztyűt szeret,csuklószorítósat vagy simát valamint hogy egyáltalán szereti e őket./sokan nem szeretik/

ha nem akkor inkább gurtnit és pólót vagy sapkát ajánlanék.

2013. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

simából egy ilyen jó is:

[link]


csuklószorítósból ez elég jónak tűnik

[link]


pólóból is találsz jó párat

[link]


sapka is van

[link]

2013. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát személyes tapasztalat szerint a Shiek Platinum-ot ajánlanám. Mikor még szerettem kesztyűben edzeni akkor vettem, a csuklószorítós változatot. Hát az eszméletlen jó kesztyű! Igaz viszont, hogy drága. de túlél szerintem 5-10 másikat. Aztán rájöttem, hogy csak zavar a kesztyű :)
2013. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!