Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje szavatosság?

Fehérje szavatosság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit hülyén írtam a kérdést, de a lényeg az hogy kb. fél éve vásároltam egy fehérjét Brutal Muscle On-t.

Sajnos egy sérülés miatt félbe kellett szakítanom az edzést, viszont most folytatni akarom, csak az a kérdés hogy ihatom-e azt a fehérjét ami fél éve megvan ? Sajnos akárhogy forgattam nem találtam rajta szavatossági időt. Nem tudom hogy jó e még ?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2013. nov. 6. 03:33
 1/2 anonim válasza:

az enyém 2016 júniusig jó, tehát ha tegnap is gyártották, akkor is két és fél év... szóval hacsak nem valami nagyon elfekvő készlet volt, akkor gondolom jó még!

Nézd meg alaposan egyébként, lehet hogy pl. leragasztották a szinkron felirattal, néha ügyesek vele...

2013. nov. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
99% hogy nincs semmi baja, ha esetleg hasmenésed lesz tőle, akkor igen, de más bajod nem lesz.
2013. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!