Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéssel mennyi idő...

Ezzel az edzéssel mennyi idő múlva fog látszódni a változás? (rendes étkezés mellett)

Figyelt kérdés

Most elég vékony vagyok, így elkezdtem lábra edzeni.

50 csípőemelés talajon, 50 lábujjhegyre "emelkedés", 20-20 kitörés bal és jobb lábon, 50 guggolás. Ezeket csinálom minden nap. Kevés lenne? Mit építsek bele még? Ezekkel fog majd vastagodni, feszesedni a lábam?

14/L


2013. nov. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem kell minden nap edzeni egy izomcsoportot, másrészt kevés összességében ennyi edzés egyszeri alkalommal, pl. az az 50 db guggolás.


Heti egy, egyórás lábedzés jó, de az izmosodáshoz jó étrend is kell.


És még valami: mindenre kéne edzeni, nem csak egy dologra.

2013. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyórás lábedzést nem hiszem hogy kibírnám, szerintem szétszakadnék utána. :D De ezek szerint jobb 1 alkalommal de akkor hosszabb ideig?

Ja és az miért baj ha csak lábra akarok edzeni? Miért kell mindenre egyszerre? Csak a lábammal nem vagyok megelégedve.

2013. nov. 9. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy óránál tovább sem érdemes nagyon edzeni. Nézd meg a fegyencedzést, a guggolás részét és tedd be a gyakorlatot ezek mellé, a többi maradhat.


Azért érdemes mindenre edzeni, mert ha valami edzetlen a többi testrészedhez képest, akkor először is lehet, hogy azzal nem leszel később megelégedve, másodszor nem egészséges, problémát is okozhat.

2013. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. nov. 9. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Különben is, ha te minden nap edzettél volna eredetileg is, az idő nem lehet akadály :)

2013. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!