Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéstervel mennyi...

Ezzel az edzéstervel mennyi idő múlva lesz látható a változás?

Figyelt kérdés

Hétfő: mell-kar,has

Szerda: Láb

Péntek: hát-váll,has


(Vékony szálkás alkat vagyok)



2013. nov. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ez semmi..
2013. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez az étrendtől függ, az edzéstervben a gyakorlatok összeállításától, és a pihenés minőségétől:)
2013. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mindegyik megvan, az étrend az csak naggyából
2013. nov. 3. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény? Ha MINDEN jó, akkor max havi 1 kg izom jöhet, az is csak kezdőknek. 1 év max 10-12 kiló, így számolj.
2013. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyan bontásoknál ahol egy izmot heti 1x edzünk meg évente olyan 6kg szinizom jöhet. Az 1kg csak arra érvényes aki mindent heti 2x edzz meg.
2013. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy izomcsoportra a heti 1 edzés nem elég? Kettőt csináljak?
2013. nov. 3. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem igaz, nem kell heti kétszer edzeni egy izmot. 2 hónap átmozgató edzés után elég heti egyszer!
2013. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha heti 2x edzel egy izmot kb heti szinten ugyanakkora öszvolumennel. Akkor heti 2x indul be a fehérjeszintézis. Keményebben tudsz edzeni rá és hamarabb is erősödsz.
2013. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De én nem csináltam 2 hónapos átmozgatót, szerintem felesleges...

De egyébként az már túledzés ha heti 2x edzek meg egy adott izomcsoportot, vagy azért nem jó mert nem bír regenerálódni? szóval lassabb lesz a fejlődés?

2013. nov. 3. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Naturálban a legtöbbeknek túledzés lesz. Átmozgató felesleges? Majd ha lesérülsz, nem készíted fel az ízületeket a mozgásra, meglepődsz.
2013. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!