Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness modell? mikor nyerhete...

Fitness modell? mikor nyerhetek meg egy versenyt? Linkelnétek szép fitness modellt?

Figyelt kérdés
most olvasom,hogy hibának számít egy fitness modellnél izmosság és definiáltság. na ne! akkor milyen legyen egy fitness modell? persze nem egy testépítő szintű izomra gondolok,de azt hittem,hogy jó ,ha formás,izmos az egyén.. teljesen össze zavarodtam . tudtok linkelni ,hogy pl milyen egyénekre gondolnak?
2013. nov. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsuppán Fanni, Nagy Bettina.
2013. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Glissade* ***** válasza:
Arról megfeletkeztél, hogy nálunk mást jelent izmosnak lenni, mint az átlag embernél:)
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van a fitness modellen túl még pár kategória, ahol fokozatosan izmosabbak a versenyzők. Nekem speciel ők jobban bejönnek, mint a sima fitneszmodell, de ez egyéni szocprobléma, tudom :P
2013. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na én is ilyenre gondoltam,mint Rajnai Réka,de rajta is van izom :DD szóval elég ostobán fogalmazták meg a szabályokat! :)
2013. nov. 11. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg egy figure meg egy testépítő csajszi izomtömegét és testzsírját,aztán látni fogod a különbséget.
2013. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!