Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéshez milyen táplálékk...

Testépítéshez milyen táplálékkiegészítő elengedhetetlen? (BCAA, gultamin)?

Figyelt kérdés
Fehérjém van és kreatinom, emellett rendesen étkezem minőségi kajákat viszek be a szervezetembe.egy éve.a kérdésem az,hogy a BCAA és a glutamin fontos kiegészítő?mi a hatásuk?légyszíves valaki fogalja össze és lehetőleg olyan aki használja őket!
2013. nov. 11. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A vitamin és a gyors ch ezeknél sokkal fontosabb, szálkásításnál utóbbi helyett mehet glutamin és BCAA.
2013. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A multivitamin a legfontosabb. Tömegeléskor a fehérje mellé edzés utánra gyors ch, szálkásításkor a fehérje mellé bcca és/vagy glutamin.
2013. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a vitamint elfelejtettem írni ,hogy szedek természetesen.

nem tömegelek, mivel lány vagyok :D viszont már elég szép a karom,lábam stb meg is kérdezték,hogy versenyre készülök,mert szép a testem :)) szóval öö remélem nem szóltok be,hogy egy lány ne szedjen ilyeneket,mert szerintem hülyeség :D és BCAA-t veszek mindenképp most ,hogy után néztem

2013. nov. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!